Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

IQMEGA S.R.L.

CUI
38451490
Reg. Comerț
J40/18656/2017
Înregistrată
07.11.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CONSTANTIN STERE, NR.28B, cod poștal 12255
92.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 07.11.2017)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
284.069 RON
Profit net
272.587 RON
Capitaluri proprii
374.767 RON
▲ 267% vs 2020
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k170 k227 k284 k2017 · Cifră de afaceri: 15.164 RON2018 · Cifră de afaceri: 77.382 RON2019 · Cifră de afaceri: 15.000 RON2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 284.069 RON2017 · Profit: 11.844 RON2018 · Profit: 82.995 RON2019 · Profit: 7.852 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 272.587 RON2017 · Datorii: 10.657 RON2018 · Datorii: 2.424 RON2019 · Datorii: 3.042 RON2020 · Datorii: 3.306 RON2021 · Datorii: 4.969 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IQMEGA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 284.069 RON în 2021, cu un profit net de 272.587 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 284.069 0 15.000 77.382 15.164
Profit net 272.587 0 7.852 82.995 11.844
Capitaluri proprii 374.767 102.170 102.892 95.039 12.044
Active totale 379.736 105.476 105.934 97.463 22.701
Datorii totale 4.969 3.306 3.042 2.424 10.657
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

92.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.