Activă ALBA

DANY AUTOSERVICE SRL

CUI
38442204
Reg. Comerț
J2017001378014
Înregistrată
03.11.2017
Sediu social JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. CALEA MOŢILOR, NR.151, cod poștal 510065
-0.84
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 03.11.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
50.599 RON
▼ 53% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-14.353 RON
▼ 123% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

028 k57 k85 k114 k142 k2020 · Cifră de afaceri: 76.467 RON2022 · Cifră de afaceri: 125.520 RON2023 · Cifră de afaceri: 119.038 RON2024 · Cifră de afaceri: 108.604 RON2025 · Cifră de afaceri: 50.599 RON2020 · Profit: 11.890 RON2022 · Profit: 37.535 RON2023 · Profit: 2.563 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 8.768 RON2022 · Datorii: 45.208 RON2023 · Datorii: 72.660 RON2024 · Datorii: 86.809 RON2025 · Datorii: 141.937 RON20202022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DANY AUTOSERVICE SRL a avut o cifră de afaceri de 50.599 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222020
Cifră de afaceri netă 50.599 108.604 119.038 125.520 76.467
Profit net 0 0 2.563 37.535 11.890
Capitaluri proprii -14.353 63.304 119.880 117.317 22.128
Active totale 127.584 150.113 192.540 162.525 30.896
Datorii totale 141.937 86.809 72.660 45.208 8.768
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-0.84
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.