Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

EUROTECH PARTS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

CUI
38426705
Reg. Comerț
J2017003590135
Înregistrată
31.10.2017
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. DALIEI, NR.11B
1.19
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 31.10.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
979.144 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
19.918 RON
Capitaluri proprii
20.027 RON
▲ 1657% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0214 k428 k641 k855 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.068.794 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.014.592 RON2023 · Cifră de afaceri: 884.821 RON2024 · Cifră de afaceri: 985.368 RON2025 · Cifră de afaceri: 979.144 RON2021 · Profit: 117.180 RON2022 · Profit: 94.899 RON2023 · Profit: 89.900 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 19.918 RON2021 · Datorii: 260.007 RON2022 · Datorii: 224.957 RON2023 · Datorii: 200.613 RON2024 · Datorii: 310.615 RON2025 · Datorii: 272.949 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EUROTECH PARTS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a avut o cifră de afaceri de 979.144 RON în 2025, cu un profit net de 19.918 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 979.144 985.368 884.821 1.014.592 1.068.794
Profit net 19.918 0 89.900 94.899 117.180
Capitaluri proprii 20.027 1.140 545.308 460.400 364.205
Active totale 292.186 309.566 744.027 680.479 619.264
Datorii totale 272.949 310.615 200.613 224.957 260.007
Număr mediu salariați 2 2 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

1.19
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.