Activă Plătitor TVA DOLJ

BETELGEUSE SRL

CUI
38425947
Reg. Comerț
J2017002769165
Înregistrată
31.10.2017
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, PRL. TEILOR, NR.34
-0.12
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 31.10.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
74.529 RON
Profit net
6.300 RON
Capitaluri proprii
-24.230 RON
▲ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0201 k402 k602 k803 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 551.258 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 74.529 RON2021 · Profit: 1.747 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 6.300 RON2021 · Datorii: 1.168 RON2022 · Datorii: 459.630 RON2023 · Datorii: 463.426 RON2024 · Datorii: 473.700 RON2025 · Datorii: 1.003.809 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BETELGEUSE SRL a avut o cifră de afaceri de 74.529 RON în 2025, cu un profit net de 6.300 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 74.529 0 0 7.500 551.258
Profit net 6.300 0 0 0 1.747
Capitaluri proprii -24.230 -30.530 -9.534 10.097 123.126
Active totale 979.579 443.964 456.590 474.331 124.294
Datorii totale 1.003.809 473.700 463.426 459.630 1.168
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

-0.12
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.