Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

GENERIC SOLUTIONS S.R.L.

CUI
38419570
Reg. Comerț
J2017001820241
Înregistrată
30.10.2017
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT SUCIU DE JOS COM. SUCIU DE SUS, SUCIU DE JOS, NR.368, cod poștal 437318
15.07
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Tîrgu Lăpuş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4791
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 30.10.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
75.788 RON
▼ 21% vs 2024
Profit net
7.568 RON
▼ 60% vs 2024
Capitaluri proprii
40.861 RON
▲ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k44 k66 k88 k110 k2021 · Cifră de afaceri: 68.784 RON2022 · Cifră de afaceri: 110.383 RON2023 · Cifră de afaceri: 101.986 RON2024 · Cifră de afaceri: 95.991 RON2025 · Cifră de afaceri: 75.788 RON2021 · Profit: 7.794 RON2022 · Profit: 25.528 RON2023 · Profit: 16.180 RON2024 · Profit: 18.930 RON2025 · Profit: 7.568 RON2021 · Datorii: 61.454 RON2022 · Datorii: 70.925 RON2023 · Datorii: 29.572 RON2024 · Datorii: 24.486 RON2025 · Datorii: 5.593 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GENERIC SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 75.788 RON în 2025, cu un profit net de 7.568 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 75.788 95.991 101.986 110.383 68.784
Profit net 7.568 18.930 16.180 25.528 7.794
Capitaluri proprii 40.861 33.187 14.257 -1.923 -27.451
Active totale 46.454 57.673 42.749 69.002 34.003
Datorii totale 5.593 24.486 29.572 70.925 61.454
Număr mediu salariați 0 0 0 1 0

Analiză de risc — insolvență

15.07
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4791).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.