Activă TELEORMAN

SULU NICOLAE TRANSPORT SRL

CUI
38411798
Reg. Comerț
J34/662/2017
Înregistrată
27.10.2017
Sediu social JUD. TELEORMAN, MUN. ROŞIORI DE VEDE, STR. LUNCA VEZII, NR.5
55.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 27.10.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
23.037 RON
▼ 60% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
85.965 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k45 k68 k91 k114 k2021 · Cifră de afaceri: 46.013 RON2022 · Cifră de afaceri: 113.622 RON2023 · Cifră de afaceri: 96.587 RON2024 · Cifră de afaceri: 57.584 RON2025 · Cifră de afaceri: 23.037 RON2021 · Profit: 36.419 RON2022 · Profit: 62.593 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 219 RON2022 · Datorii: 52.588 RON2023 · Datorii: 25.253 RON2024 · Datorii: 16.403 RON2025 · Datorii: 1.853 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SULU NICOLAE TRANSPORT SRL a avut o cifră de afaceri de 23.037 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 23.037 57.584 96.587 113.622 46.013
Profit net 0 0 0 62.593 36.419
Capitaluri proprii 85.965 96.050 126.949 139.355 76.762
Active totale 87.818 112.453 152.202 191.943 76.981
Datorii totale 1.853 16.403 25.253 52.588 219
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

55.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.