Activă Plătitor TVA MUREŞ

EDITMILIROM 2017 SRL

CUI
38394352
Reg. Comerț
J2017001888267
Înregistrată
24.10.2017
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. IERNUŢENI, NR.37
8.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 24.10.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
919.274 RON
▲ 48% vs 2024
Profit net
78.964 RON
▲ 43% vs 2024
Capitaluri proprii
102.534 RON
▲ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0228 k456 k684 k912 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 716.447 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.140.179 RON2023 · Cifră de afaceri: 947.551 RON2024 · Cifră de afaceri: 620.518 RON2025 · Cifră de afaceri: 919.274 RON2021 · Profit: 20.138 RON2022 · Profit: 221.068 RON2023 · Profit: 70.680 RON2024 · Profit: 55.246 RON2025 · Profit: 78.964 RON2021 · Datorii: 221.855 RON2022 · Datorii: 217.608 RON2023 · Datorii: 215.514 RON2024 · Datorii: 135.378 RON2025 · Datorii: 99.841 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EDITMILIROM 2017 SRL a avut o cifră de afaceri de 919.274 RON în 2025, cu un profit net de 78.964 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 919.274 620.518 947.551 1.140.179 716.447
Profit net 78.964 55.246 70.680 221.068 20.138
Capitaluri proprii 102.534 81.346 70.920 221.308 57.804
Active totale 202.375 216.724 286.434 438.916 279.659
Datorii totale 99.841 135.378 215.514 217.608 221.855
Număr mediu salariați 5 5 11 9 7

Analiză de risc — insolvență

8.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.