Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TOP AUTO LOGISTIC SRL

CUI
38389909
Reg. Comerț
J2017017918404
Înregistrată
24.10.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ALE ORNAMENTULUI, NR.4, CAMERA 1, BL.E8, SC.2, ET.1, AP.25, cod poștal 41805
35.33
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 24.10.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
346.886 RON
▲ 18% vs 2024
Profit net
228.896 RON
▲ 14% vs 2024
Capitaluri proprii
229.136 RON
▲ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k139 k208 k278 k347 k2021 · Cifră de afaceri: 26.575 RON2022 · Cifră de afaceri: 16.600 RON2023 · Cifră de afaceri: 72.271 RON2024 · Cifră de afaceri: 294.821 RON2025 · Cifră de afaceri: 346.886 RON2021 · Profit: 24.528 RON2022 · Profit: 15.435 RON2023 · Profit: 56.733 RON2024 · Profit: 200.139 RON2025 · Profit: 228.896 RON2021 · Datorii: 374 RON2022 · Datorii: 187 RON2023 · Datorii: 4.893 RON2024 · Datorii: 11.493 RON2025 · Datorii: 12.249 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOP AUTO LOGISTIC SRL a avut o cifră de afaceri de 346.886 RON în 2025, cu un profit net de 228.896 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 346.886 294.821 72.271 16.600 26.575
Profit net 228.896 200.139 56.733 15.435 24.528
Capitaluri proprii 229.136 200.379 56.973 15.675 24.768
Active totale 241.385 211.872 61.866 15.862 25.142
Datorii totale 12.249 11.493 4.893 187 374
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

35.33
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.