Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

PROTEHNIC GAZ INSTAL SRL

CUI
38344672
Reg. Comerț
J2017006011125
Înregistrată
12.10.2017
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. GEORGE COŞBUC, NR.12, AP.33, cod poștal 430284
5.29
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 12.10.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.301.250 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
62.133 RON
Capitaluri proprii
498.073 RON
▲ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▼ 12% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0313 k627 k940 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 628.910 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.566.832 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.445.576 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.199.393 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.301.250 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 378.186 RON2023 · Profit: 16.098 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 62.133 RON2021 · Datorii: 110.203 RON2022 · Datorii: 179.217 RON2023 · Datorii: 588.400 RON2024 · Datorii: 475.808 RON2025 · Datorii: 442.007 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROTEHNIC GAZ INSTAL SRL a avut o cifră de afaceri de 1.301.250 RON în 2025, cu un profit net de 62.133 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.301.250 1.199.393 1.445.576 1.566.832 628.910
Profit net 62.133 0 16.098 378.186 0
Capitaluri proprii 498.073 435.940 559.996 543.898 165.712
Active totale 929.006 897.432 1.148.396 723.115 276.986
Datorii totale 442.007 475.808 588.400 179.217 110.203
Număr mediu salariați 7 8 7 8 7

Analiză de risc — insolvență

5.29
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.