Activă BUZĂU

INFOCONT AUDIT ACCOUNTING SRL

CUI
38322216
Reg. Comerț
J2017001220100
Înregistrată
06.10.2017
Sediu social JUD. BUZĂU, SAT MÂNZĂLEŞTI COM. MÂNZĂLEŞTI, G MÎNZĂLEŞTI, NR.279, cod poștal 127335
19.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 06.10.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
354.501 RON
▲ 18% vs 2024
Profit net
94.621 RON
▲ 177% vs 2024
Capitaluri proprii
95.152 RON
▲ 177% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

071 k142 k213 k284 k355 k2021 · Cifră de afaceri: 258.490 RON2022 · Cifră de afaceri: 287.355 RON2023 · Cifră de afaceri: 289.540 RON2024 · Cifră de afaceri: 299.325 RON2025 · Cifră de afaceri: 354.501 RON2021 · Profit: 133.457 RON2022 · Profit: 149.182 RON2023 · Profit: 160.533 RON2024 · Profit: 34.173 RON2025 · Profit: 94.621 RON2021 · Datorii: 9.491 RON2022 · Datorii: 15.497 RON2023 · Datorii: 12.775 RON2024 · Datorii: 25.010 RON2025 · Datorii: 17.019 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INFOCONT AUDIT ACCOUNTING SRL a avut o cifră de afaceri de 354.501 RON în 2025, cu un profit net de 94.621 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 354.501 299.325 289.540 287.355 258.490
Profit net 94.621 34.173 160.533 149.182 133.457
Capitaluri proprii 95.152 34.413 160.773 149.422 153.888
Active totale 112.171 59.423 173.548 164.919 163.379
Datorii totale 17.019 25.010 12.775 15.497 9.491
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

19.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.