Activă IAŞI

MOKSHA CONCEPT SRL

CUI
38314930
Reg. Comerț
J22/3131/2017
Înregistrată
05.10.2017
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STD. MOARA DE VÂNT, NR.87, CAMERA 2, ET.2, AP.10, cod poștal 700377
25.31
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 05.10.2017)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
258.092 RON
▼ 13% vs 2023
Profit net
60.463 RON
▼ 58% vs 2023
Capitaluri proprii
324.279 RON
▲ 21% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

062 k124 k185 k247 k309 k2020 · Cifră de afaceri: 252.735 RON2021 · Cifră de afaceri: 308.801 RON2022 · Cifră de afaceri: 298.911 RON2023 · Cifră de afaceri: 297.206 RON2024 · Cifră de afaceri: 258.092 RON2020 · Profit: 118.170 RON2021 · Profit: 89.485 RON2022 · Profit: 113.298 RON2023 · Profit: 145.020 RON2024 · Profit: 60.463 RON2020 · Datorii: 46.658 RON2021 · Datorii: 27.995 RON2022 · Datorii: 10.600 RON2023 · Datorii: 39.562 RON2024 · Datorii: 19.602 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MOKSHA CONCEPT SRL a avut o cifră de afaceri de 258.092 RON în 2024, cu un profit net de 60.463 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 258.092 297.206 298.911 308.801 252.735
Profit net 60.463 145.020 113.298 89.485 118.170
Capitaluri proprii 324.279 269.026 124.006 209.130 211.854
Active totale 343.881 308.588 134.606 237.125 258.512
Datorii totale 19.602 39.562 10.600 27.995 46.658
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

25.31
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.