Activă PRAHOVA

LASIN SERV SRL

CUI
38306784
Reg. Comerț
J29/2424/2017
Înregistrată
04.10.2017
Sediu social JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.42A, ET.P, cod poștal 106100
-52.36
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 04.10.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
192.507 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-121.995 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

039 k78 k118 k157 k196 k2021 · Cifră de afaceri: 40.365 RON2022 · Cifră de afaceri: 70.669 RON2023 · Cifră de afaceri: 82.306 RON2024 · Cifră de afaceri: 195.846 RON2025 · Cifră de afaceri: 192.507 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 57.734 RON2022 · Datorii: 92.025 RON2023 · Datorii: 141.695 RON2024 · Datorii: 133.477 RON2025 · Datorii: 137.557 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LASIN SERV SRL a avut o cifră de afaceri de 192.507 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 192.507 195.846 82.306 70.669 40.365
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -121.995 -118.515 -114.437 -53.431 -8.343
Active totale 15.562 14.962 27.258 38.594 49.391
Datorii totale 137.557 133.477 141.695 92.025 57.734
Număr mediu salariați 2 2 2 0 3

Analiză de risc — insolvență

-52.36
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.