Activă BOTOŞANI

MACOBIT INSURANCE SRL

CUI
38295243
Reg. Comerț
J07/704/2017
Înregistrată
02.10.2017
Sediu social JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. 1 DECEMBRIE, NR.23, cod poștal 710245
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 02.10.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
208.761 RON
▲ 74% vs 2024
Profit net
67.300 RON
▼ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
816.239 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k84 k125 k167 k209 k2021 · Cifră de afaceri: 161.777 RON2022 · Cifră de afaceri: 178.746 RON2023 · Cifră de afaceri: 122.414 RON2024 · Cifră de afaceri: 119.684 RON2025 · Cifră de afaceri: 208.761 RON2021 · Profit: 147.634 RON2022 · Profit: 162.912 RON2023 · Profit: 97.446 RON2024 · Profit: 84.452 RON2025 · Profit: 67.300 RON2021 · Datorii: 1.537 RON2022 · Datorii: 1.396 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MACOBIT INSURANCE SRL a avut o cifră de afaceri de 208.761 RON în 2025, cu un profit net de 67.300 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 208.761 119.684 122.414 178.746 161.777
Profit net 67.300 84.452 97.446 162.912 147.634
Capitaluri proprii 816.239 788.939 704.487 607.041 444.129
Active totale 816.239 788.939 154.079 608.437 445.666
Datorii totale 0 0 0 1.396 1.537
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.