Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

TERMOINSTAL MAMAIA NORD SRL

CUI
38273202
Reg. Comerț
J2017003268137
Înregistrată
27.09.2017
Sediu social JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. MUZICII, NR.36, LOT 8
5.52
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 27.09.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
806.263 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
88.428 RON
▲ 125% vs 2024
Capitaluri proprii
93.468 RON
▼ 58% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0161 k323 k484 k645 k806 k2021 · Cifră de afaceri: 780.476 RON2022 · Cifră de afaceri: 733.396 RON2023 · Cifră de afaceri: 640.198 RON2024 · Cifră de afaceri: 645.707 RON2025 · Cifră de afaceri: 806.263 RON2021 · Profit: 269.336 RON2022 · Profit: 356.330 RON2023 · Profit: 19.097 RON2024 · Profit: 39.325 RON2025 · Profit: 88.428 RON2021 · Datorii: 63.629 RON2022 · Datorii: 26.565 RON2023 · Datorii: 143.297 RON2024 · Datorii: 157.090 RON2025 · Datorii: 201.368 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TERMOINSTAL MAMAIA NORD SRL a avut o cifră de afaceri de 806.263 RON în 2025, cu un profit net de 88.428 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 806.263 645.707 640.198 733.396 780.476
Profit net 88.428 39.325 19.097 356.330 269.336
Capitaluri proprii 93.468 222.534 250.601 448.895 461.066
Active totale 286.189 369.580 383.952 467.302 524.258
Datorii totale 201.368 157.090 143.297 26.565 63.629
Număr mediu salariați 5 5 8 6 7

Analiză de risc — insolvență

5.52
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.