Activă Plătitor TVA IAŞI

GREEN LAKE HOME SRL

CUI
38258423
Reg. Comerț
J22/3006/2017
Înregistrată
22.09.2017
Sediu social JUD. IAŞI, SAT DANCU COM. HOLBOCA, STR. DORULUI, NR.1, cod poștal 707252
0.26
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4110
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 22.09.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
135 RON
▼ 52% vs 2024
Profit net
1 RON
▼ 80% vs 2024
Capitaluri proprii
66.091 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0381 k761 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.434 RON2022 · Cifră de afaceri: 548 RON2023 · Cifră de afaceri: 140 RON2024 · Cifră de afaceri: 279 RON2025 · Cifră de afaceri: 135 RON2021 · Profit: 909 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 5 RON2024 · Profit: 5 RON2025 · Profit: 1 RON2021 · Datorii: 1.902.912 RON2022 · Datorii: 1.903.031 RON2023 · Datorii: 1.903.060 RON2024 · Datorii: 1.903.113 RON2025 · Datorii: 1.893.461 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GREEN LAKE HOME SRL a avut o cifră de afaceri de 135 RON în 2025, cu un profit net de 1 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 135 279 140 548 1.434
Profit net 1 5 5 0 909
Capitaluri proprii 66.091 56.411 56.406 56.402 56.412
Active totale 1.959.552 1.959.524 1.959.466 1.959.433 1.959.324
Datorii totale 1.893.461 1.903.113 1.903.060 1.903.031 1.902.912
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.26
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4110).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.