Activă Plătitor TVA SIBIU

AGROIRIMESCU SIBIU SRL

CUI
38255346
Reg. Comerț
J32/1462/2017
Înregistrată
22.09.2017
Sediu social JUD. SIBIU, SAT POIANA SIBIULUI COM. POIANA SIBIULUI, NR.421, cod poștal 557180
-5.80
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sălişte
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 22.09.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
113.199 RON
▼ 28% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-351.028 RON
▼ 99% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0157 k313 k470 k627 k783 k2021 · Cifră de afaceri: 384.236 RON2022 · Cifră de afaceri: 121.852 RON2023 · Cifră de afaceri: 77.678 RON2024 · Cifră de afaceri: 157.214 RON2025 · Cifră de afaceri: 113.199 RON2021 · Profit: 167.369 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 49.799 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 444.040 RON2022 · Datorii: 408.197 RON2023 · Datorii: 619.136 RON2024 · Datorii: 613.365 RON2025 · Datorii: 783.137 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGROIRIMESCU SIBIU SRL a avut o cifră de afaceri de 113.199 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 113.199 157.214 77.678 121.852 384.236
Profit net 0 0 49.799 0 167.369
Capitaluri proprii -351.028 -176.464 -43.775 -93.573 -40.983
Active totale 432.109 436.901 575.361 314.624 403.057
Datorii totale 783.137 613.365 619.136 408.197 444.040
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-5.80
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.