Activă VÂLCEA

GETAS STEFF S.R.L.

CUI
38255052
Reg. Comerț
J2017000970381
Înregistrată
22.09.2017
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.47, BL.C13, SC.B, AP.16
21.10
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 22.09.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
128.245 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
51.439 RON
▲ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
51.639 RON
▲ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

026 k52 k78 k104 k130 k2021 · Cifră de afaceri: 16.363 RON2022 · Cifră de afaceri: 27.575 RON2023 · Cifră de afaceri: 123.185 RON2024 · Cifră de afaceri: 130.132 RON2025 · Cifră de afaceri: 128.245 RON2021 · Profit: 1.677 RON2022 · Profit: 21.692 RON2023 · Profit: 40.721 RON2024 · Profit: 46.373 RON2025 · Profit: 51.439 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 1.486 RON2023 · Datorii: 20.824 RON2024 · Datorii: 6.796 RON2025 · Datorii: 7.964 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GETAS STEFF S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 128.245 RON în 2025, cu un profit net de 51.439 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 128.245 130.132 123.185 27.575 16.363
Profit net 51.439 46.373 40.721 21.692 1.677
Capitaluri proprii 51.639 46.573 40.921 21.892 23.599
Active totale 59.603 53.369 61.745 23.378 23.599
Datorii totale 7.964 6.796 20.824 1.486 0
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

21.10
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.