Activă Plătitor TVA CLUJ

GRAMI HOUSE INVEST SRL

CUI
38251336
Reg. Comerț
J12/5693/2017
Înregistrată
21.09.2017
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VASILE LUPU, NR.18A, cod poștal 400423
4.38
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4110
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 21.09.2017)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
12.148 RON
Capitaluri proprii
492.128 RON
▲ 3% vs 2021
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0104 k209 k313 k417 k521 k2018 · Cifră de afaceri: 521.417 RON2019 · Cifră de afaceri: 167.507 RON2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Profit: 408.978 RON2019 · Profit: 33.093 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 12.148 RON2018 · Datorii: 230.189 RON2019 · Datorii: 296.073 RON2020 · Datorii: 298.416 RON2021 · Datorii: 301.116 RON2022 · Datorii: 505.536 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GRAMI HOUSE INVEST SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2022, cu un profit net de 12.148 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 0 0 0 167.507 521.417
Profit net 12.148 0 0 33.093 408.978
Capitaluri proprii 492.128 479.980 482.680 483.995 452.537
Active totale 997.664 781.096 781.096 780.068 682.726
Datorii totale 505.536 301.116 298.416 296.073 230.189
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.38
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4110).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.