Activă Plătitor TVA IAŞI

CORAD HOME SRL

CUI
38233674
Reg. Comerț
J22/2954/2017
Înregistrată
18.09.2017
Sediu social JUD. IAŞI, SAT URICANI COM. MIROSLAVA, STR. VALEA LUI DAVID, NR.2
9.34
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4110
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 18.09.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
4.592.403 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0649 k1,3 mil1,9 mil2,6 mil3,2 mil2019 · Cifră de afaceri: 100 RON2020 · Cifră de afaceri: 4.538 RON2021 · Cifră de afaceri: 3.244.880 RON2022 · Cifră de afaceri: 507.378 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Profit: 2.317.982 RON2020 · Profit: 12.774 RON2021 · Profit: 1.548.689 RON2022 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 317.500 RON2020 · Datorii: 2.671.817 RON2021 · Datorii: 909.209 RON2022 · Datorii: 789.547 RON2025 · Datorii: 1.171.185 RON20192020202120222025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CORAD HOME SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252022202120202019
Cifră de afaceri netă 0 507.378 3.244.880 4.538 100
Profit net 0 0 1.548.689 12.774 2.317.982
Capitaluri proprii 4.592.403 3.945.357 3.969.968 2.421.279 2.408.505
Active totale 5.763.588 4.734.904 4.879.177 5.093.096 2.726.005
Datorii totale 1.171.185 789.547 909.209 2.671.817 317.500
Număr mediu salariați 0 2 3 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.34
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4110).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.