Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SALUS SPORT SRL

CUI
38231967
Reg. Comerț
J2017016009404
Înregistrată
18.09.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ȘOS OLTENIŢEI, NR.254, BL.151, SC.1, ET.8, AP.24
3.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 18.09.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
262.719 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
39.067 RON
▼ 38% vs 2024
Capitaluri proprii
39.307 RON
▼ 80% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k111 k166 k221 k276 k2021 · Cifră de afaceri: 213.367 RON2022 · Cifră de afaceri: 256.798 RON2023 · Cifră de afaceri: 260.917 RON2024 · Cifră de afaceri: 276.430 RON2025 · Cifră de afaceri: 262.719 RON2021 · Profit: 93.697 RON2022 · Profit: 131.201 RON2023 · Profit: 99.177 RON2024 · Profit: 63.160 RON2025 · Profit: 39.067 RON2021 · Datorii: 8.496 RON2022 · Datorii: 13.792 RON2023 · Datorii: 63.518 RON2024 · Datorii: 39.557 RON2025 · Datorii: 140.099 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SALUS SPORT SRL a avut o cifră de afaceri de 262.719 RON în 2025, cu un profit net de 39.067 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 262.719 276.430 260.917 256.798 213.367
Profit net 39.067 63.160 99.177 131.201 93.697
Capitaluri proprii 39.307 192.472 189.095 131.441 93.937
Active totale 179.406 232.029 252.613 145.233 102.433
Datorii totale 140.099 39.557 63.518 13.792 8.496
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

3.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.