Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

CLAR AMARO SRL

CUI
38224285
Reg. Comerț
J13/3171/2017
Înregistrată
15.09.2017
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. STRAJEI, NR.10, CAMERA 1
1.30
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4532
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 15.09.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.095.789 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
474.373 RON
▼ 34% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0698 k1,4 mil2,1 mil2,8 mil3,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.960.974 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.492.431 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.527.377 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.511.584 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.095.789 RON2021 · Profit: 168.637 RON2022 · Profit: 97.040 RON2023 · Profit: 353.156 RON2024 · Profit: 36.831 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 407.038 RON2022 · Datorii: 1.104.031 RON2023 · Datorii: 1.622.349 RON2024 · Datorii: 1.676.174 RON2025 · Datorii: 2.388.408 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLAR AMARO SRL a avut o cifră de afaceri de 3.095.789 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.095.789 2.511.584 2.527.377 3.492.431 1.960.974
Profit net 0 36.831 353.156 97.040 168.637
Capitaluri proprii 474.373 715.518 678.687 325.531 302.176
Active totale 2.862.781 2.391.692 2.301.036 1.429.562 709.214
Datorii totale 2.388.408 1.676.174 1.622.349 1.104.031 407.038
Număr mediu salariați 4 3 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

1.30
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4532).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.