Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

ANM LAKE RESIDENCE SRL

CUI
38223662
Reg. Comerț
J13/3160/2017
Înregistrată
14.09.2017
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. DEZROBIRII, NR.113A, CAMERA 1, ET.1
6.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 14.09.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
832.081 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
143.763 RON
▼ 41% vs 2024
Capitaluri proprii
5.084.852 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,0 mil4,0 mil6,0 mil8,0 mil10 mil2021 · Cifră de afaceri: 10.053.765 RON2022 · Cifră de afaceri: 5.561.464 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.338.414 RON2024 · Cifră de afaceri: 952.104 RON2025 · Cifră de afaceri: 832.081 RON2021 · Profit: 2.652.934 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 245.657 RON2025 · Profit: 143.763 RON2021 · Datorii: 7.592.743 RON2022 · Datorii: 4.429.899 RON2023 · Datorii: 2.934.346 RON2024 · Datorii: 2.817.430 RON2025 · Datorii: 2.834.725 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANM LAKE RESIDENCE SRL a avut o cifră de afaceri de 832.081 RON în 2025, cu un profit net de 143.763 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 832.081 952.104 1.338.414 5.561.464 10.053.765
Profit net 143.763 245.657 0 0 2.652.934
Capitaluri proprii 5.084.852 4.941.089 4.695.431 4.855.308 4.931.538
Active totale 7.919.577 7.758.519 7.629.777 9.285.207 12.524.281
Datorii totale 2.834.725 2.817.430 2.934.346 4.429.899 7.592.743
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.