Activă GALAŢI

WINCONSVAL SRL

CUI
38199025
Reg. Comerț
J2017001572177
Înregistrată
08.09.2017
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. DUNĂREA, NR.18, PARTER, BL.C4, SC.1, AP.2, cod poștal 800634
17.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 08.09.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
238.716 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
43.203 RON
▼ 47% vs 2024
Capitaluri proprii
98.896 RON
▼ 58% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k172 k229 k286 k2021 · Cifră de afaceri: 240.364 RON2022 · Cifră de afaceri: 285.870 RON2023 · Cifră de afaceri: 282.885 RON2024 · Cifră de afaceri: 256.314 RON2025 · Cifră de afaceri: 238.716 RON2021 · Profit: 9.004 RON2022 · Profit: 1.286 RON2023 · Profit: 60.251 RON2024 · Profit: 81.847 RON2025 · Profit: 43.203 RON2021 · Datorii: 135.597 RON2022 · Datorii: 104.819 RON2023 · Datorii: 51.539 RON2024 · Datorii: 10.930 RON2025 · Datorii: 12.746 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WINCONSVAL SRL a avut o cifră de afaceri de 238.716 RON în 2025, cu un profit net de 43.203 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 238.716 256.314 282.885 285.870 240.364
Profit net 43.203 81.847 60.251 1.286 9.004
Capitaluri proprii 98.896 233.471 151.624 106.391 105.105
Active totale 111.642 244.401 203.163 211.210 244.702
Datorii totale 12.746 10.930 51.539 104.819 135.597
Număr mediu salariați 2 3 3 4 5

Analiză de risc — insolvență

17.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.