Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DELOVI ELECTRIC SRL

CUI
38193197
Reg. Comerț
J40/15503/2017
Înregistrată
07.09.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. VALEA OLTULUI, NR.22, BL.D30, SC.B, ET.1, AP.21, cod poștal 61976
14.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 07.09.2017)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
361.595 RON
▲ 17% vs 2023
Profit net
177.696 RON
▲ 58% vs 2023
Capitaluri proprii
624.548 RON
▲ 40% vs 2023
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0106 k212 k318 k424 k530 k2020 · Cifră de afaceri: 420.622 RON2021 · Cifră de afaceri: 529.760 RON2022 · Cifră de afaceri: 471.091 RON2023 · Cifră de afaceri: 308.674 RON2024 · Cifră de afaceri: 361.595 RON2020 · Profit: 238.700 RON2021 · Profit: 239.253 RON2022 · Profit: 334.221 RON2023 · Profit: 112.391 RON2024 · Profit: 177.696 RON2020 · Datorii: 49.456 RON2021 · Datorii: 217.916 RON2022 · Datorii: 131.344 RON2023 · Datorii: 104.245 RON2024 · Datorii: 102.036 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DELOVI ELECTRIC SRL a avut o cifră de afaceri de 361.595 RON în 2024, cu un profit net de 177.696 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 361.595 308.674 471.091 529.760 420.622
Profit net 177.696 112.391 334.221 239.253 238.700
Capitaluri proprii 624.548 446.852 334.461 239.493 238.940
Active totale 726.584 551.097 465.805 457.409 288.396
Datorii totale 102.036 104.245 131.344 217.916 49.456
Număr mediu salariați 3 3 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

14.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.