Activă MUREŞ

SAFE PROPERTY SRL

CUI
38182317
Reg. Comerț
J2017001664269
Înregistrată
05.09.2017
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. PLT. ADJ. DAVID RUSU, NR.3/A, cod poștal 540260
22.71
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 05.09.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
191.649 RON
▲ 49% vs 2024
Profit net
94.102 RON
▲ 70% vs 2024
Capitaluri proprii
95.333 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k77 k115 k153 k192 k2021 · Cifră de afaceri: 167.848 RON2022 · Cifră de afaceri: 181.164 RON2023 · Cifră de afaceri: 139.406 RON2024 · Cifră de afaceri: 129.006 RON2025 · Cifră de afaceri: 191.649 RON2021 · Profit: 114.554 RON2022 · Profit: 126.468 RON2023 · Profit: 67.625 RON2024 · Profit: 55.393 RON2025 · Profit: 94.102 RON2021 · Datorii: 6.220 RON2022 · Datorii: 1.350 RON2023 · Datorii: 6.117 RON2024 · Datorii: 5.933 RON2025 · Datorii: 12.259 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SAFE PROPERTY SRL a avut o cifră de afaceri de 191.649 RON în 2025, cu un profit net de 94.102 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 191.649 129.006 139.406 181.164 167.848
Profit net 94.102 55.393 67.625 126.468 114.554
Capitaluri proprii 95.333 97.437 62.153 129.380 137.649
Active totale 107.592 103.370 68.270 130.730 143.869
Datorii totale 12.259 5.933 6.117 1.350 6.220
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

22.71
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.