Activă Plătitor TVA HUNEDOARA

AUTOSPEED UTIL SRL

CUI
38174810
Reg. Comerț
J2017001342206
Înregistrată
04.09.2017
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. ORĂŞTIE, STR. GĂRII, NR.5, cod poștal 335700
1.45
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Orăştie
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 04.09.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
557.446 RON
▼ 34% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
74.446 RON
▼ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0263 k527 k790 k1,1 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.236.214 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.316.828 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.020.922 RON2024 · Cifră de afaceri: 840.658 RON2025 · Cifră de afaceri: 557.446 RON2021 · Profit: 31.025 RON2022 · Profit: 118.902 RON2023 · Profit: 73.476 RON2024 · Profit: 11.990 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 280.589 RON2022 · Datorii: 230.268 RON2023 · Datorii: 206.928 RON2024 · Datorii: 269.271 RON2025 · Datorii: 327.836 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTOSPEED UTIL SRL a avut o cifră de afaceri de 557.446 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 557.446 840.658 1.020.922 1.316.828 1.236.214
Profit net 0 11.990 73.476 118.902 31.025
Capitaluri proprii 74.446 84.464 72.473 -1.002 -119.904
Active totale 402.282 353.735 279.401 229.266 160.685
Datorii totale 327.836 269.271 206.928 230.268 280.589
Număr mediu salariați 0 0 0 2 0

Analiză de risc — insolvență

1.45
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.