Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BEAUTY ONE HAIR AND BODY SALON SRL

CUI
38165405
Reg. Comerț
J2017015149408
Înregistrată
31.08.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, BLD LIBERTĂŢII, NR.22, MEZANIN. BIROUL 5, BL.102, cod poștal 50707
-175.62
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 31.08.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
317.704 RON
▲ 83% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-142.031 RON
▼ 85% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k127 k191 k254 k318 k2021 · Cifră de afaceri: 212.215 RON2022 · Cifră de afaceri: 299.865 RON2023 · Cifră de afaceri: 298.136 RON2024 · Cifră de afaceri: 173.644 RON2025 · Cifră de afaceri: 317.704 RON2021 · Profit: 37.116 RON2022 · Profit: 130.309 RON2023 · Profit: 108.371 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 7.497 RON2022 · Datorii: 3.255 RON2023 · Datorii: 4.767 RON2024 · Datorii: 108.980 RON2025 · Datorii: 147.367 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEAUTY ONE HAIR AND BODY SALON SRL a avut o cifră de afaceri de 317.704 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 317.704 173.644 298.136 299.865 212.215
Profit net 0 0 108.371 130.309 37.116
Capitaluri proprii -142.031 -76.925 108.886 130.515 61.506
Active totale 5.336 32.055 113.653 133.770 69.003
Datorii totale 147.367 108.980 4.767 3.255 7.497
Număr mediu salariați 4 4 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-175.62
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.