Activă OLT

GENESYS MEGATRON SRL

CUI
38155967
Reg. Comerț
J28/1073/2017
Înregistrată
30.08.2017
Sediu social JUD. OLT, SAT POTCOAVA ORŞ. POTCOAVA, STR. TÎRGULUI, NR.55, CAMERA NR. 3, cod poștal 237355
4.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 30.08.2017)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
22.468 RON
▼ 92% vs 2020
Profit net
21.794 RON
▼ 90% vs 2020
Capitaluri proprii
21.994 RON
▼ 96% vs 2020
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k179 k239 k299 k2017 · Cifră de afaceri: 38.249 RON2018 · Cifră de afaceri: 125.291 RON2019 · Cifră de afaceri: 298.932 RON2020 · Cifră de afaceri: 285.707 RON2021 · Cifră de afaceri: 22.468 RON2017 · Profit: 26.902 RON2018 · Profit: 118.842 RON2019 · Profit: 244.022 RON2020 · Profit: 218.965 RON2021 · Profit: 21.794 RON2017 · Datorii: 1.147 RON2018 · Datorii: 4.906 RON2019 · Datorii: 24.021 RON2020 · Datorii: 57.876 RON2021 · Datorii: 66.519 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GENESYS MEGATRON SRL a avut o cifră de afaceri de 22.468 RON în 2021, cu un profit net de 21.794 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 22.468 285.707 298.932 125.291 38.249
Profit net 21.794 218.965 244.022 118.842 26.902
Capitaluri proprii 21.994 608.931 389.966 145.944 27.102
Active totale 92.613 670.907 418.087 150.850 28.249
Datorii totale 66.519 57.876 24.021 4.906 1.147
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.