Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FOFY NAILS SALON SRL

CUI
38124910
Reg. Comerț
J2017014686403
Înregistrată
22.08.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR PĂUNEŞTI, NR.45-47, CONSTRUCTIA C3, cod poștal 33056
4.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 22.08.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
72.510 RON
▲ 112% vs 2024
Profit net
15.797 RON
Capitaluri proprii
110.644 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 k48 k72 k96 k120 k2021 · Cifră de afaceri: 34.515 RON2022 · Cifră de afaceri: 41.466 RON2023 · Cifră de afaceri: 57.051 RON2024 · Cifră de afaceri: 34.130 RON2025 · Cifră de afaceri: 72.510 RON2021 · Profit: 5.900 RON2022 · Profit: 4.286 RON2023 · Profit: 12.388 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 15.797 RON2021 · Datorii: 38.276 RON2022 · Datorii: 34.514 RON2023 · Datorii: 79.170 RON2024 · Datorii: 104.317 RON2025 · Datorii: 119.646 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FOFY NAILS SALON SRL a avut o cifră de afaceri de 72.510 RON în 2025, cu un profit net de 15.797 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 72.510 34.130 57.051 41.466 34.515
Profit net 15.797 0 12.388 4.286 5.900
Capitaluri proprii 110.644 94.848 112.315 99.927 145.298
Active totale 230.290 199.165 191.485 134.441 183.161
Datorii totale 119.646 104.317 79.170 34.514 38.276
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.