Activă Plătitor TVA ILFOV

TRAVIS EVENTS SRL

CUI
38119816
Reg. Comerț
J2017014641404
Înregistrată
22.08.2017
Sediu social JUD. ILFOV, SAT FUNDENI COM. DOBROEŞTI, DRM. GĂRII, NR.22, BL.CORP C2B, ET.3, AP.80
-1.38
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 22.08.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
465.485 RON
▲ 55% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-238.053 RON
▼ 398% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0973 k1,9 mil2,9 mil3,9 mil4,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.453.481 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.865.068 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.874.268 RON2024 · Cifră de afaceri: 300.535 RON2025 · Cifră de afaceri: 465.485 RON2021 · Profit: 434.917 RON2022 · Profit: 74.958 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 405.859 RON2022 · Datorii: 1.157.600 RON2023 · Datorii: 1.367.764 RON2024 · Datorii: 1.465.603 RON2025 · Datorii: 1.519.396 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRAVIS EVENTS SRL a avut o cifră de afaceri de 465.485 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 465.485 300.535 1.874.268 4.865.068 2.453.481
Profit net 0 0 0 74.958 434.917
Capitaluri proprii -238.053 79.871 374.573 556.565 481.606
Active totale 1.281.343 1.545.474 1.742.337 1.714.165 887.465
Datorii totale 1.519.396 1.465.603 1.367.764 1.157.600 405.859
Număr mediu salariați 0 1 3 4 2

Analiză de risc — insolvență

-1.38
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.