Activă Plătitor TVA IAŞI

AGRICOLA 2017 COSTULENI SRL

CUI
38112001
Reg. Comerț
J22/2708/2017
Înregistrată
18.08.2017
Sediu social JUD. IAŞI, SAT COSTULENI COM. COSTULENI, NR.644, cod poștal 707115
-17.16
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Comunală Răducăneni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 18.08.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
11.235 RON
▼ 88% vs 2024
Capitaluri proprii
-114.540 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k117 k176 k234 k293 k2021 · Cifră de afaceri: 61.405 RON2022 · Cifră de afaceri: 57.434 RON2023 · Cifră de afaceri: 60.041 RON2024 · Cifră de afaceri: 111.980 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 24.224 RON2023 · Profit: 26.706 RON2024 · Profit: 90.134 RON2025 · Profit: 11.235 RON2021 · Datorii: 293.008 RON2022 · Datorii: 269.629 RON2023 · Datorii: 276.451 RON2024 · Datorii: 280.854 RON2025 · Datorii: 153.581 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGRICOLA 2017 COSTULENI SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 11.235 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 111.980 60.041 57.434 61.405
Profit net 11.235 90.134 26.706 24.224 0
Capitaluri proprii -114.540 -125.775 -215.909 -244.965 -269.190
Active totale 39.041 155.079 60.542 24.664 23.818
Datorii totale 153.581 280.854 276.451 269.629 293.008
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-17.16
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.