Activă CLUJ

MAGIA DEMETREI SRL-D

CUI
38107609
Reg. Comerț
J12/5339/2017
Înregistrată
17.08.2017
Sediu social JUD. CLUJ, SAT TURENI COM. TURENI, TURENI, NR.336A, cod poștal 407560
12.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 17.08.2017)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
734.752 RON
▲ 146% vs 2020
Profit net
327.716 RON
▲ 323% vs 2020
Capitaluri proprii
343.960 RON
▼ 31% vs 2020
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0147 k294 k441 k588 k735 k2017 · Cifră de afaceri: 156.734 RON2018 · Cifră de afaceri: 299.727 RON2019 · Cifră de afaceri: 299.755 RON2020 · Cifră de afaceri: 299.032 RON2021 · Cifră de afaceri: 734.752 RON2017 · Profit: 128.574 RON2018 · Profit: 159.712 RON2019 · Profit: 135.784 RON2020 · Profit: 77.478 RON2021 · Profit: 327.716 RON2017 · Datorii: 5.879 RON2018 · Datorii: 13.826 RON2019 · Datorii: 15.942 RON2020 · Datorii: 58.386 RON2021 · Datorii: 166.561 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAGIA DEMETREI SRL-D a avut o cifră de afaceri de 734.752 RON în 2021, cu un profit net de 327.716 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 734.752 299.032 299.755 299.727 156.734
Profit net 327.716 77.478 135.784 159.712 128.574
Capitaluri proprii 343.960 501.748 424.270 288.486 128.774
Active totale 510.521 560.134 440.212 302.312 134.653
Datorii totale 166.561 58.386 15.942 13.826 5.879
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

12.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.