Activă Plătitor TVA SĂLAJ

CAKE NORD S.R.L.

CUI
38094045
Reg. Comerț
J31/654/2017
Înregistrată
11.08.2017
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. LUPULUI, NR.11C, cod poștal 450166
-1.66
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 11.08.2017)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
1.248.677 RON
▲ 5% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-52.359 RON
▼ 723% vs 2023
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0250 k499 k749 k999 k1,2 mil2020 · Cifră de afaceri: 642.975 RON2021 · Cifră de afaceri: 772.439 RON2022 · Cifră de afaceri: 994.534 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.184.166 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.248.677 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 70.206 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 172.602 RON2021 · Datorii: 208.198 RON2022 · Datorii: 178.430 RON2023 · Datorii: 382.655 RON2024 · Datorii: 388.565 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CAKE NORD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.248.677 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 1.248.677 1.184.166 994.534 772.439 642.975
Profit net 0 0 70.206 0 0
Capitaluri proprii -52.359 8.400 19.164 -52.790 -17.282
Active totale 315.364 364.595 197.594 155.408 155.320
Datorii totale 388.565 382.655 178.430 208.198 172.602
Număr mediu salariați 6 6 6 5 5

Analiză de risc — insolvență

-1.66
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.