Activă Plătitor TVA IAŞI

MMSHOP VS SRL

CUI
38093376
Reg. Comerț
J22/2669/2017
Înregistrată
11.08.2017
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.43, CAMERA 7, BL.966A, SC.B, ET.7, AP.26
-1.95
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 11.08.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.035.402 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-200.748 RON
▼ 4684% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0407 k814 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 483.444 RON2022 · Cifră de afaceri: 715.606 RON2023 · Cifră de afaceri: 598.336 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.748.008 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.035.402 RON2021 · Profit: 96.554 RON2022 · Profit: 217.634 RON2023 · Profit: 51 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 26.332 RON2022 · Datorii: 378.266 RON2023 · Datorii: 122.665 RON2024 · Datorii: 1.028.770 RON2025 · Datorii: 959.768 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MMSHOP VS SRL a avut o cifră de afaceri de 2.035.402 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.035.402 1.748.008 598.336 715.606 483.444
Profit net 0 0 51 217.634 96.554
Capitaluri proprii -200.748 4.379 78.087 217.886 120.402
Active totale 759.020 702.833 200.752 596.152 102.006
Datorii totale 959.768 1.028.770 122.665 378.266 26.332
Număr mediu salariați 10 8 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

-1.95
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.