Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

OTBA CONCEPT SRL

CUI
38090841
Reg. Comerț
J2017014271403
Înregistrată
10.08.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CAL CRÂNGAŞI, NR.6, BL.17A, SC.2, ET.3, AP.63, cod poștal 60335
9.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 10.08.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
285.929 RON
▲ 39% vs 2024
Profit net
97.725 RON
▲ 109% vs 2024
Capitaluri proprii
97.965 RON
▲ 132% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k172 k229 k286 k2021 · Cifră de afaceri: 52.022 RON2022 · Cifră de afaceri: 110.673 RON2023 · Cifră de afaceri: 106.645 RON2024 · Cifră de afaceri: 206.077 RON2025 · Cifră de afaceri: 285.929 RON2021 · Profit: 6.240 RON2022 · Profit: 40.455 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 46.668 RON2025 · Profit: 97.725 RON2021 · Datorii: 22.461 RON2022 · Datorii: 16.685 RON2023 · Datorii: 23.416 RON2024 · Datorii: 22.217 RON2025 · Datorii: 100.162 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OTBA CONCEPT SRL a avut o cifră de afaceri de 285.929 RON în 2025, cu un profit net de 97.725 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 285.929 206.077 106.645 110.673 52.022
Profit net 97.725 46.668 0 40.455 6.240
Capitaluri proprii 97.965 42.239 -4.429 38.110 -1.539
Active totale 198.084 64.366 18.850 54.561 20.922
Datorii totale 100.162 22.217 23.416 16.685 22.461
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.