Activă Plătitor TVA GIURGIU

ALMAR DETAIL CONSTRUCT S.R.L.

CUI
38086204
Reg. Comerț
J2017000678522
Înregistrată
10.08.2017
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT GHIONEA COM. ULMI, STR. PRINCIPALĂ, NR.3, CAMERA 4, cod poștal 87233
15.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 10.08.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.058.310 RON
Profit net
1.087.113 RON
Capitaluri proprii
1.101.242 RON
▲ 7694% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▲ 900% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0412 k823 k1,2 mil1,6 mil2,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 20.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.058.310 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 17.330 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 1.087.113 RON2021 · Datorii: 800 RON2022 · Datorii: 350 RON2023 · Datorii: 350 RON2024 · Datorii: 1.234 RON2025 · Datorii: 353.900 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALMAR DETAIL CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.058.310 RON în 2025, cu un profit net de 1.087.113 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.058.310 0 0 20.000 0
Profit net 1.087.113 0 0 17.330 0
Capitaluri proprii 1.101.242 14.129 17.186 17.186 -144
Active totale 1.455.142 15.363 17.536 17.536 656
Datorii totale 353.900 1.234 350 350 800
Număr mediu salariați 10 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

15.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.