Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VICTORY RESIDENCE SRL

CUI
38074781
Reg. Comerț
J2017014063402
Înregistrată
08.08.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR MIHAI VITEAZUL, NR.86, CAMERA 2
0.33
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 08.08.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
9.377.374 RON
▲ 1583% vs 2024
Profit net
888 RON
Capitaluri proprii
624.521 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03,6 mil7,2 mil11 mil14 mil18 mil2021 · Cifră de afaceri: 346.980 RON2022 · Cifră de afaceri: 17.937.472 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.501.890 RON2024 · Cifră de afaceri: 557.267 RON2025 · Cifră de afaceri: 9.377.374 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 9.711.522 RON2023 · Profit: 686.576 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 888 RON2021 · Datorii: 5.941.171 RON2022 · Datorii: 2.013.036 RON2023 · Datorii: 6.281.689 RON2024 · Datorii: 8.950.100 RON2025 · Datorii: 13.870.246 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VICTORY RESIDENCE SRL a avut o cifră de afaceri de 9.377.374 RON în 2025, cu un profit net de 888 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 9.377.374 557.267 1.501.890 17.937.472 346.980
Profit net 888 0 686.576 9.711.522 0
Capitaluri proprii 624.521 623.633 561.748 8.197.450 -1.514.072
Active totale 14.494.767 9.573.733 6.843.437 10.210.486 4.427.099
Datorii totale 13.870.246 8.950.100 6.281.689 2.013.036 5.941.171
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

0.33
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.