Activă Plătitor TVA CLUJ

QUBE LINE S.R.L.

CUI
38068011
Reg. Comerț
J12/5238/2017
Înregistrată
04.08.2017
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DUNĂRII, NR.141A, cod poștal 400593
3.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 04.08.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
683.371 RON
▲ 176% vs 2024
Profit net
60.481 RON
▲ 188% vs 2024
Capitaluri proprii
454.728 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0145 k290 k435 k579 k724 k2021 · Cifră de afaceri: 391.614 RON2022 · Cifră de afaceri: 290.657 RON2023 · Cifră de afaceri: 607.192 RON2024 · Cifră de afaceri: 247.773 RON2025 · Cifră de afaceri: 683.371 RON2021 · Profit: 82.721 RON2022 · Profit: 15.376 RON2023 · Profit: 370.426 RON2024 · Profit: 20.997 RON2025 · Profit: 60.481 RON2021 · Datorii: 219.379 RON2022 · Datorii: 628.417 RON2023 · Datorii: 435.843 RON2024 · Datorii: 697.376 RON2025 · Datorii: 724.261 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

QUBE LINE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 683.371 RON în 2025, cu un profit net de 60.481 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 683.371 247.773 607.192 290.657 391.614
Profit net 60.481 20.997 370.426 15.376 82.721
Capitaluri proprii 454.728 395.812 375.035 15.616 124.235
Active totale 1.172.836 1.088.679 806.517 641.050 343.332
Datorii totale 724.261 697.376 435.843 628.417 219.379
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

3.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.