Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

URBAN PRO CONCEPT SRL

CUI
38064060
Reg. Comerț
J2017013916408
Înregistrată
03.08.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR ALEXANDRU PAPIU ILARIAN, NR.4, BIROUL NR. 1, BL.43, SC.3, ET.1, AP.69
8.06
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 03.08.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.299.381 RON
▲ 59% vs 2024
Profit net
135.114 RON
▲ 94% vs 2024
Capitaluri proprii
119.024 RON
▲ 149% vs 2024
Număr mediu angajați
12
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0260 k520 k780 k1,0 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 207.468 RON2022 · Cifră de afaceri: 434.768 RON2023 · Cifră de afaceri: 560.033 RON2024 · Cifră de afaceri: 815.844 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.299.381 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 69.682 RON2025 · Profit: 135.114 RON2021 · Datorii: 199.698 RON2022 · Datorii: 216.718 RON2023 · Datorii: 213.416 RON2024 · Datorii: 115.858 RON2025 · Datorii: 171.442 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

URBAN PRO CONCEPT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.299.381 RON în 2025, cu un profit net de 135.114 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.299.381 815.844 560.033 434.768 207.468
Profit net 135.114 69.682 0 0 0
Capitaluri proprii 119.024 47.722 -71.760 -61.798 -24.198
Active totale 289.448 163.272 141.372 154.721 175.301
Datorii totale 171.442 115.858 213.416 216.718 199.698
Număr mediu salariați 12 10 8 8 4

Analiză de risc — insolvență

8.06
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.