Activă Plătitor TVA BUZĂU

MAR STAGE EVENTS SRL

CUI
38050570
Reg. Comerț
J2017000998101
Înregistrată
01.08.2017
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. BRADULUI, NR.2A, cod poștal 120218
0.37
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 01.08.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
44.364 RON
▲ 22651% vs 2024
Profit net
751 RON
Capitaluri proprii
640 RON
▲ 677% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k18 k27 k35 k44 k2021 · Cifră de afaceri: 7.900 RON2022 · Cifră de afaceri: 10.100 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.200 RON2024 · Cifră de afaceri: 195 RON2025 · Cifră de afaceri: 44.364 RON2021 · Profit: 5.903 RON2022 · Profit: 8.953 RON2023 · Profit: 2.720 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 751 RON2021 · Datorii: 38 RON2022 · Datorii: 679 RON2023 · Datorii: 13 RON2024 · Datorii: 10.018 RON2025 · Datorii: 32.818 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAR STAGE EVENTS SRL a avut o cifră de afaceri de 44.364 RON în 2025, cu un profit net de 751 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 44.364 195 5.200 10.100 7.900
Profit net 751 0 2.720 8.953 5.903
Capitaluri proprii 640 -111 11.944 9.223 17.902
Active totale 33.458 9.907 11.957 9.902 17.940
Datorii totale 32.818 10.018 13 679 38
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.37
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.