Activă CĂLĂRAŞI

STEPHANO BROKER SRL

CUI
38050359
Reg. Comerț
J2017000489511
Înregistrată
01.08.2017
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, SAT SPANŢOV COM. SPANŢOV, STR. CĂLĂRAŞI, NR.117
17.55
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Olteniţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 01.08.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
211.968 RON
▲ 35% vs 2024
Profit net
158.777 RON
▲ 49% vs 2024
Capitaluri proprii
159.017 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

054 k109 k163 k217 k271 k2021 · Cifră de afaceri: 179.771 RON2022 · Cifră de afaceri: 271.457 RON2023 · Cifră de afaceri: 134.063 RON2024 · Cifră de afaceri: 157.562 RON2025 · Cifră de afaceri: 211.968 RON2021 · Profit: 170.579 RON2022 · Profit: 263.343 RON2023 · Profit: 112.318 RON2024 · Profit: 106.213 RON2025 · Profit: 158.777 RON2021 · Datorii: 4.805 RON2022 · Datorii: 11.972 RON2023 · Datorii: 32.607 RON2024 · Datorii: 24.654 RON2025 · Datorii: 39.028 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STEPHANO BROKER SRL a avut o cifră de afaceri de 211.968 RON în 2025, cu un profit net de 158.777 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 211.968 157.562 134.063 271.457 179.771
Profit net 158.777 106.213 112.318 263.343 170.579
Capitaluri proprii 159.017 171.915 817.707 705.390 442.047
Active totale 198.045 196.569 850.314 717.362 446.852
Datorii totale 39.028 24.654 32.607 11.972 4.805
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

17.55
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.