Activă PRAHOVA

RAAH EXPERTGAZ SRL-D

CUI
38045239
Reg. Comerț
J29/1989/2017
Înregistrată
31.07.2017
Sediu social JUD. PRAHOVA, ORŞ. BOLDEŞTI-SCĂENI, STR. STADIONULUI, NR.3B, cod poștal 105300
-53.98
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 31.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
305.735 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
6.162 RON
Capitaluri proprii
-500.372 RON
▼ 114% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0112 k224 k337 k449 k561 k2018 · Cifră de afaceri: 299.528 RON2019 · Cifră de afaceri: 520.474 RON2020 · Cifră de afaceri: 295.643 RON2021 · Cifră de afaceri: 285.652 RON2025 · Cifră de afaceri: 305.735 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 74.866 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 6.162 RON2018 · Datorii: 68.447 RON2019 · Datorii: 71.018 RON2020 · Datorii: 249.684 RON2021 · Datorii: 347.203 RON2025 · Datorii: 561.095 RON20182019202020212025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAAH EXPERTGAZ SRL-D a avut o cifră de afaceri de 305.735 RON în 2025, cu un profit net de 6.162 RON.

Indicator (RON) 20252021202020192018
Cifră de afaceri netă 305.735 285.652 295.643 520.474 299.528
Profit net 6.162 0 0 74.866 0
Capitaluri proprii -500.372 -234.090 -84.623 32.128 -42.738
Active totale 60.723 112.985 165.061 103.146 25.709
Datorii totale 561.095 347.203 249.684 71.018 68.447
Număr mediu salariați 3 9 10 0 10

Analiză de risc — insolvență

-53.98
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.