Activă ALBA

ELEONORA FASHION SRL

CUI
38041350
Reg. Comerț
J01/1093/2017
Înregistrată
28.07.2017
Sediu social JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. ARIEŞULUI, NR.51, cod poștal 510178
5.16
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 28.07.2017)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
118.193 RON
▲ 115% vs 2021
Profit net
6.499 RON
Capitaluri proprii
323.922 RON
▲ 2% vs 2021
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-13 k40 k93 k146 k199 k251 k2018 · Cifră de afaceri: 160.163 RON2019 · Cifră de afaceri: 221.857 RON2020 · Cifră de afaceri: 155.729 RON2021 · Cifră de afaceri: 55.033 RON2022 · Cifră de afaceri: 118.193 RON2018 · Profit: 129.133 RON2019 · Profit: 199.232 RON2020 · Profit: 72.151 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 6.499 RON2018 · Datorii: 54.983 RON2019 · Datorii: 7.175 RON2020 · Datorii: -12.594 RON2021 · Datorii: 251.329 RON2022 · Datorii: 251.301 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELEONORA FASHION SRL a avut o cifră de afaceri de 118.193 RON în 2022, cu un profit net de 6.499 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 118.193 55.033 155.729 221.857 160.163
Profit net 6.499 0 72.151 199.232 129.133
Capitaluri proprii 323.922 317.423 416.251 344.101 144.868
Active totale 575.223 568.752 403.657 351.276 199.851
Datorii totale 251.301 251.329 -12.594 7.175 54.983
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

5.16
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.