Activă CLUJ

TERASA DERALEX SRL

CUI
38030300
Reg. Comerț
J12/5101/2017
Înregistrată
26.07.2017
Sediu social JUD. CLUJ, SAT TOPA MICĂ COM. SÂNPAUL, ŢOPA MICĂ, NR.42A, cod poștal 407536
-19.08
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 26.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
237.553 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-166.799 RON
▼ 53% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k119 k179 k239 k298 k2021 · Cifră de afaceri: 281.489 RON2022 · Cifră de afaceri: 269.284 RON2023 · Cifră de afaceri: 256.116 RON2024 · Cifră de afaceri: 298.268 RON2025 · Cifră de afaceri: 237.553 RON2021 · Profit: 33.366 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 18.223 RON2022 · Datorii: 31.724 RON2023 · Datorii: 150.511 RON2024 · Datorii: 163.937 RON2025 · Datorii: 226.579 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TERASA DERALEX SRL a avut o cifră de afaceri de 237.553 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 237.553 298.268 256.116 269.284 281.489
Profit net 0 0 0 0 33.366
Capitaluri proprii -166.799 -108.787 -69.360 27.773 120.936
Active totale 59.780 55.150 81.151 59.497 139.159
Datorii totale 226.579 163.937 150.511 31.724 18.223
Număr mediu salariați 4 5 7 6 5

Analiză de risc — insolvență

-19.08
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.