Activă VASLUI

CELINE-MARIA SRL

CUI
38023567
Reg. Comerț
J37/567/2017
Înregistrată
25.07.2017
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. SPĂTAR MILESCU NICOLAE, NR.7, CAMERA 1, ET.1, cod poștal 730205
-11.43
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 25.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
209.904 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
11.434 RON
▲ 48% vs 2024
Capitaluri proprii
-210.786 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

066 k132 k197 k263 k329 k2021 · Cifră de afaceri: 218.997 RON2022 · Cifră de afaceri: 258.818 RON2023 · Cifră de afaceri: 179.522 RON2024 · Cifră de afaceri: 199.292 RON2025 · Cifră de afaceri: 209.904 RON2021 · Profit: 16.185 RON2022 · Profit: 1.101 RON2023 · Profit: 56.222 RON2024 · Profit: 7.706 RON2025 · Profit: 11.434 RON2021 · Datorii: 254.635 RON2022 · Datorii: 224.155 RON2023 · Datorii: 224.021 RON2024 · Datorii: 277.016 RON2025 · Datorii: 328.767 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CELINE-MARIA SRL a avut o cifră de afaceri de 209.904 RON în 2025, cu un profit net de 11.434 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 209.904 199.292 179.522 258.818 218.997
Profit net 11.434 7.706 56.222 1.101 16.185
Capitaluri proprii -210.786 -222.221 82.993 26.771 25.670
Active totale 117.981 54.795 307.014 250.926 280.305
Datorii totale 328.767 277.016 224.021 224.155 254.635
Număr mediu salariați 0 1 2 1 2

Analiză de risc — insolvență

-11.43
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.