Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CONEX CLEAN EST SRL

CUI
38016578
Reg. Comerț
J40/13333/2017
Înregistrată
24.07.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CĂLUŞEI, NR.46, CORP B, PARTER, CAM. 2, AP.2, cod poștal 22302
15.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 24.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
475.811 RON
▲ 45% vs 2024
Profit net
80.991 RON
▲ 284% vs 2024
Capitaluri proprii
487.145 RON
▲ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

095 k190 k285 k381 k476 k2021 · Cifră de afaceri: 434.224 RON2022 · Cifră de afaceri: 349.105 RON2023 · Cifră de afaceri: 324.244 RON2024 · Cifră de afaceri: 328.799 RON2025 · Cifră de afaceri: 475.811 RON2021 · Profit: 149.999 RON2022 · Profit: 52.481 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 21.081 RON2025 · Profit: 80.991 RON2021 · Datorii: 20.552 RON2022 · Datorii: 61.036 RON2023 · Datorii: 134.863 RON2024 · Datorii: 97.855 RON2025 · Datorii: 60.767 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONEX CLEAN EST SRL a avut o cifră de afaceri de 475.811 RON în 2025, cu un profit net de 80.991 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 475.811 328.799 324.244 349.105 434.224
Profit net 80.991 21.081 0 52.481 149.999
Capitaluri proprii 487.145 406.871 385.789 457.957 405.475
Active totale 547.912 504.726 520.652 518.993 426.027
Datorii totale 60.767 97.855 134.863 61.036 20.552
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

15.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.