Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

URBANATOMY SRL

CUI
38005137
Reg. Comerț
J40/13210/2017
Înregistrată
20.07.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ŞOS. MIHAI BRAVU, NR.309, CAMERA 1, BL.R3, SC.1, ET.1, AP.5, cod poștal 30308
37.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9003
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 20.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
24.627 RON
▼ 45% vs 2024
Profit net
2.097 RON
▼ 89% vs 2024
Capitaluri proprii
15.415 RON
▼ 43% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k18 k27 k36 k45 k2021 · Cifră de afaceri: 10.145 RON2022 · Cifră de afaceri: 18.440 RON2023 · Cifră de afaceri: 19.505 RON2024 · Cifră de afaceri: 44.930 RON2025 · Cifră de afaceri: 24.627 RON2021 · Profit: 5.147 RON2022 · Profit: 9.855 RON2023 · Profit: 7.089 RON2024 · Profit: 19.621 RON2025 · Profit: 2.097 RON2021 · Datorii: 231 RON2022 · Datorii: 1.243 RON2023 · Datorii: 1.820 RON2024 · Datorii: 87 RON2025 · Datorii: 541 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

URBANATOMY SRL a avut o cifră de afaceri de 24.627 RON în 2025, cu un profit net de 2.097 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 24.627 44.930 19.505 18.440 10.145
Profit net 2.097 19.621 7.089 9.855 5.147
Capitaluri proprii 15.415 26.950 15.984 15.242 5.387
Active totale 15.956 27.037 17.804 16.485 5.618
Datorii totale 541 87 1.820 1.243 231
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

37.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9003).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.