Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

ELVIS TOURTRANS SRL

CUI
38003136
Reg. Comerț
J2017002655136
Înregistrată
19.07.2017
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT CASTELU COM. CASTELU, STR. VĂII, NR.12
-11.93
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Medgidia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 19.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
309.443 RON
▼ 30% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-551.782 RON
▼ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0192 k385 k577 k770 k962 k2021 · Cifră de afaceri: 282.159 RON2022 · Cifră de afaceri: 280.568 RON2023 · Cifră de afaceri: 320.256 RON2024 · Cifră de afaceri: 439.452 RON2025 · Cifră de afaceri: 309.443 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 215.498 RON2022 · Datorii: 286.638 RON2023 · Datorii: 766.925 RON2024 · Datorii: 962.347 RON2025 · Datorii: 873.090 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELVIS TOURTRANS SRL a avut o cifră de afaceri de 309.443 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 309.443 439.452 320.256 280.568 282.159
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -551.782 -373.816 -197.542 -92.817 -46.900
Active totale 321.308 588.531 569.383 193.821 168.562
Datorii totale 873.090 962.347 766.925 286.638 215.498
Număr mediu salariați 2 4 3 2 3

Analiză de risc — insolvență

-11.93
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.