Activă TELEORMAN

SIVEX CONSTRUCT PROJECT SRL

CUI
38000792
Reg. Comerț
J34/491/2017
Înregistrată
19.07.2017
Sediu social JUD. TELEORMAN, SAT SEGARCEA-VALE COM. SEGARCEA-VALE, ŞOS. TURNU MĂGURELE, NR.192, cod poștal 147335
-200.80
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turnu Măgurele
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 19.07.2017)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2020
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-182.243 RON
▼ 32% vs 2020
Număr mediu angajați
1
▼ 87% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0129 k258 k387 k515 k644 k2017 · Cifră de afaceri: 558.929 RON2019 · Cifră de afaceri: 644.190 RON2020 · Cifră de afaceri: 243.860 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2017 · Profit: 276.263 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 231.347 RON2019 · Datorii: 250.024 RON2020 · Datorii: 242.756 RON2021 · Datorii: 188.227 RON2017201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIVEX CONSTRUCT PROJECT SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2021, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2021202020192017
Cifră de afaceri netă 0 243.860 644.190 558.929
Profit net 0 0 0 276.263
Capitaluri proprii -182.243 -137.850 94.857 276.463
Active totale 5.984 104.906 344.881 507.810
Datorii totale 188.227 242.756 250.024 231.347
Număr mediu salariați 1 8 9 6

Analiză de risc — insolvență

-200.80
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.