Activă Plătitor TVA MUREŞ

BELLADONNA FARMACOM SRL

CUI
3799248
Reg. Comerț
J1993000816269
Înregistrată
22.04.1993
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. RODNEI, NR.59
0.30
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 22.04.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.674.507 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
49.471 RON
▼ 90% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0543 k1,1 mil1,6 mil2,2 mil2,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.978.578 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.228.954 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.490.425 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.713.846 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.674.507 RON2021 · Profit: 78.072 RON2022 · Profit: 77.518 RON2023 · Profit: 91.451 RON2024 · Profit: 16.562 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 396.604 RON2022 · Datorii: 463.448 RON2023 · Datorii: 547.028 RON2024 · Datorii: 745.453 RON2025 · Datorii: 1.164.982 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BELLADONNA FARMACOM SRL a avut o cifră de afaceri de 2.674.507 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.674.507 2.713.846 2.490.425 2.228.954 1.978.578
Profit net 0 16.562 91.451 77.518 78.072
Capitaluri proprii 49.471 486.307 480.615 400.034 417.252
Active totale 1.213.098 1.228.217 1.025.895 862.115 809.750
Datorii totale 1.164.982 745.453 547.028 463.448 396.604
Număr mediu salariați 6 6 6 7 7

Analiză de risc — insolvență

0.30
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.